AP Kotwica’99 – Ina Goleniów 4:0 (3:0)

DSC074656 kwietnia br. Ina Goleniów pod wodzą Mariusza Kurasa przyjechała do Kołobrzegu z myślą o rewanżu z jesiennej porażki z piłkarzami AP Kotwica Kołobrzeg (1-6) w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych.  To jednak podopieczni Grzegorza Szumiato narzucili swój styl gry i zdecydowanie przeważali na Euroboisku przy ul.Śliwińskiego.

Szybko strzelona bramka potwierdziła przewagę. Druga bramka padła z  rzutu rożnego, natomiast trzecia z karnego po ewidentnym faulu w polu karnym.  Trampkarze starsi schodzili na przerwę w dobrych humorach. W drugiej połowie goście ruszyli do przodu, ale dobrze ustawiona linia obrony skutecznie odpierała ataki. Wynik został ustalony po prostopadłym podaniu, a ustawiony w linii z obrońcami gości nasz pomocnik wykorzystał to i technicznym strzałem pokonał bramkarza.